www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nová aplikace Příbram v mobilu

2019-09-25 10:29:56 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Modernizace městského informačního systému je opět o krok dále. Vedle dříve zavedené možnosti platby kartou a on-line objednávání návštěv na některých pracovištích úřadu město zavádí další zlepšení, která zvýší komfort poskytovaných služeb pro občany i firmy.

Foto

(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Odjezdy a zpoždění autobusů, aktuality, kulturní tipy nebo hlášení závad. To je jen několik funkcí, které najdete v nové mobilní aplikaci města Příbram v mobilu. Vedle městského zpravodaje, profilu na Facebooku, e-mailového infoservisu a webu města jde o další informační kanál, kterým chce radnice poskytovat občanům informace o dění ve městě. „Mobilní aplikace má 13 informačních dlaždic. Grafika aplikace pracuje s tematickými ikonkami, které jsou v souladu s vizuálním stylem města,“ uvádí k aplikaci Zuzana Kučerová z Odboru kancelář města.

Mobilní aplikaci Příbram v mobilu lze zdarma (platíte jen přenesená data svému operátorovi) stáhnout pomocí odkazu na webových stránkách města, přímo prostřednictvím Google Play pro zařízení s mobilním operačním systémem Android nebo prostřednictvím App Store pro zařízení s iOS. V telefonu je třeba mít volné úložiště přibližně 50 MB.

„Naše aplikace je opravdu dobrá, uživatelské rozhraní je přívětivé a funkce jsou užitečné. Budeme rádi, najde-li si appka cestu do chytrých zařízení našich občanů,“ dodal po vyzkoušení aplikace Příbram v mobilu starosta města Jan Konvalinka.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka