www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Motorkář ujížděl z Prahy až k Příbrami

2017-07-21 10:40:51 | PČR ©

Až kruhový objezd Skalka zastavil dne 20. července 30letého motorkáře, který ujížděl policistům z Prahy. Po desáté hodině večerní začala policejní hlídka v Praze pronásledovat motocykl Yamaha bez registrační značky, řidič nereagoval na světelná ani zvuková znamení k zastavení a pokračoval v jízdě směrem na Strakonice.

Foto

(Foto PČR)

Postupně byli do akce zařazeni i policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy, z Dobříše a prvosledová hlídka z Příbrami. Osudným se stal motocyklistovi sjezd z dálnice D4 na okružní křižovatku, kde je dopravní omezení kvůli probíhající rekonstrukci mostu.

Kolem tři čtvrtě na jedenáct, po dvacetiminutové jízdě i za hustého deště, nakonec motorkář nezvládl ve vysoké rychlosti nájezd na kruhový objezd, narazil na středovém ostrůvku do dopravní značky a poté spadl na vozovku. S těžkým zraněním ho následně sanitka přepravila do nemocnice.

Dechovou zkoušku motorista odmítl. Jak se ukázalo, dotyčný jel bez řidičského oprávnění, bylo mu zadrženo již v květnu pro podezření z řízení pod vlivem alkoholu. Na motorce byla navíc již čtyři roky propadlá technická kontrola.


PČR ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka