www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Maminky, přijďte se podívat. Nemocnice v Příbrami otevírá novou porodnici

2017-07-18 07:40:10 | Bc. Martin Janota ©

Již ve čtvrtek 20. července dojde ke slavnostnímu otevření nové porodnice Oblastní nemocnice v Příbrami. Ještě před spuštěním ostrého provozu má možnost prohlídky nových prostor i veřejnost. Od 16 do 18 hodin budou v porodnici připraveny sestřičky a porodní asistentky, které zájemce novým oddělením provedou. K nahlédnutí bude například i operační sál pro císařské řezy, kam se běžně nikdo kromě lékařského personálu a pacientek nepodívá.

Foto

(Zdroj foto: Oblastní nemocnice Příbram)

Kromě modernizované lékařské techniky a lepšího zázemí pro personál se výrazně zlepší i komfort pacientek. Sprchové kouty v koupelnách porodních pokojů jsou vybaveny masážními tryskami a jeden z nich dokonce i vanou. Kapacita poporodního oddělení se rozšíří o 10 lůžek. Na těchto pokojích bude možný i pobyt otce.

„Podle mne je základem hezkého porodu oboustranná důvěra, komunikace a respekt. Na nás je zhodnocení rizik a ohrožení jak pro matku, tak pro dítě a pokud to stav umožní, dáváme prostor pro naplnění předporodních představ a přání,“ říká primář Gynekologicko - porodnického oddělení MUDr. Petr Chudáček.

Prostory nové porodnice se nacházejí ve 3. a 4. patře pavilonu D4 v Oblastní nemocnici v Příbrami a pro veřejnost budou otevřeny ve čtvrtek 20. července 2017 od 16 do 18 hodin. Bližší informace budou k dispozici na hlavní recepci nemocnice v pavilonu C.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, proč je příbramská porodnice stále častěji využívána i rodičkami z jiných regionů.

Bc. Martin Janota,
specialista pro styk s veřejností


Bc. Martin Janota ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka