www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Lhůta pro podávání návrhů v participativním rozpočtu byla prodloužena

2019-03-06 08:03:48 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

O celý měsíc (do 31. března) byla radou města prodloužena lhůta pro podávání návrhů do participativního rozpočtu, ve kterém budou občané rozhodovat o investování milionu korun. V současné době je do projektu přihlášeno třináct návrhů, které směřují k tvorbě hřišť, úpravě zeleně nebo například k vybudování hasičského muzea.

Foto

Lhůta pro podávání návrhů v participativním rozpočtu byla prodloužena. Fotografie z prvního veřejného setkání, které se uskutečnilo minulou středu.
(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Tyto návrhy si můžete prohlédnout na stránkách spolecne.pribram.eu, kde zároveň můžete přidat i ten svůj.

Mezi již přihlášenými návrhy se objevily i čtyři z loňských. To může být inspirací pro neúspěšné žadatele z prvního ročníku participativního rozpočtu, aby své projekty oprášili, případně upravili a znovu podali. Pokud tedy máte nápad, jak naše město vylepšit, zapojte se, každý nápad se počítá.

Posunutí termínu podávání žádostí nemá žádný vliv na další harmonogram, tedy kromě setkání s veřejností. Posuzování proveditelnosti návrhů proběhne dle plánu do 30. dubna a samotné hlasování od 1. do 21. června.

První setkání s veřejností je za námi, další se budou konat 20. března a následně 3. dubna, vždy od 17 hodin v jednacím sále budovy bývalých Rudných dolů na nám. T. G. Masaryka.

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka