www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Lesní divadlo Skalka

2019-07-19 10:48:01 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Obyvatelé Příbrami mají štěstí, že v našem městě funguje již dlouhých šedesát let oblastní divadlo, které se poslední roky v žebříčcích úspěšnosti řadí na přední pozice. Kromě kamenného divadla má Příbram také divadlo lesní.

Foto

Lesní divadlo Skalka
(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

„Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí výborně doplňuje kulturní nabídku v Příbrami a okolí. Vedle ochotnických souborů tam hraje pravidelně i příbramské divadlo. V současné době jsme se rozhodli vypomoci s potřebnými opravami,“ uvedl místostarosta Martin Buršík.

Jednou z nutných oprav je úprava příjezdové cesty, kde nedávný silný déšť spláchl štěrkový povrch. „Zájem by byl udělat příjezdovou cestu asfaltovou, to ovšem není z finančních důvodů nyní možné. Tuto cestu zpevníme a zajistíme její odvodnění, asfalt by pak mohl být do několika let,“ dodal místostarosta Buršík.

Lesní divadlo Skalka můžete navštívit ještě v srpnu. Ve dnech 9. a 10. srpna se od 21 hodin hraje představení Nový život v podání Divadla za vodou Čenkov. Tento soubor 11. srpna od 17 hodin přidá ještě pohádku Sněhurka. Ve dnech 17. a 18. srpna jste od 17 hodin zváni na Divadlo Za2, které přiveze představení Velká dobrodružství malého brouka.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka