www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Korzo Obora - dvě průtrže mračen a pak sluníčko - FOTOGALERIE

2014-05-25 08:17:57 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

Včerejší Korzo Obora vyzkoušelo odolnost organizátorů, hudebníků i početných návštěvníků. Tradiční akce Spolku ve čtvrtek rozhodně osvědčila svoji životaschopnost. Dvakrát lilo jako z konve - dokonce propršel i přístřešek, chránící techniku, takže měl spolkový zvukař Jirka Prášil co dělat. Ale špatné počasí jen málokoho odradilo. Vynikající hudba, zejména příbramské provenience, dobré obložené chleby, klobásky, pivo, drsné loutkové představení, chytání ryb, a především kultivovaná a velmi dobrá zábava....

Foto

Korzo Obora 2014 - při dešti se každý snažil přežít po svém.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Na druhou stranu, bohužel, neviděl jsem zde nikoho z příbramských radních... Jedna toho druhu z nejhodnotnějších příbramských kulturních akcí je zřejmě zanechává chladnými. Patrně jim stále nedochází, že takzvané městské slavnosti, respektive jejich část pořádaná také na Oboře, jsou u srovnání s Korzem jen (až na výjimky) efemerním odrazem příbramského politického dvorečku.

Déšť, dvakrát průtrž mračen, a pak náhle docela ostré sluníčko. I tak se dá v každém případě říci, že letošní Korzo Obora bylo díky našim spolkařům vynikající. A tak se ještě podívejte na pár fotek...

Fotogalerie: Korzo obora
Dvakrát průtrž mračen a pak sluníčko. To všechno přečkali účastníci dnes již slavné příbramské kulturní akce - Korzo obora.


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


Tato diskuse již byla ukončena.
Autor:Vrána Vloženo: 2014-05-26 17:35:36 IP: 83.208.153.***
Ano, povedlo se (možná bych příště ještě trochu rozšířil gastronomickou nabídku), ale jinak pohoda, Lakuna super a vše ostatní taky. Těším se na příště.
Autor:Pavel Vloženo: 2014-05-26 08:31:51 IP: 89.233.130.***
Dík za výstižný článek, dík pořadatelům za skvělou akci. Celý program byl dobře vyvážený pro celé rodiny, koncert Lakuny i přes tu spršku úžasným vyvrcholením, doufám, že tuhle skvělou (a pro mě do soboty neznámou) kapelu v Příbrami zas brzy uslyšíme.

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka