www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jindřich Vařeka: Příbramané, děkujem...

2018-04-06 09:11:50 | Ing. Jindřich Vařeka ©

Příbramská hokejová hala zažila skutečný svátek. V průběhu pouhých dvou dnů ji poctilo svou návštěvou 7.850 platících diváků. K tomu ČSLH rozdělil dalších 1600 „volňásků“ mezi své sponzory. Připočíst můžeme také stovky pracovníků technického zabezpečení, novinářů, pracovníků České televize, pořadatelů, atd. V celkovém součtu nebudeme daleko od číslovky 10.000.

Foto

Příbramský starosta Ing. Jindřich Vařeka.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Dovolím si však poukázat na daleko důležitější moment, který pomáhá tvořit nové, a věřím, že i radostnější sportovní dějiny Příbrami. Bylo nádherné cítit skvělou a ničím nerušenou atmosféru sounáležitosti Příbramanů ke svému městu. Myslím, že většina z těch, kteří navštívili alespoň jedno z těchto dvou hokejových utkání, alespoň na chvíli pocítila hrdost ke svému městu.

Všichni přítomní Příbramané bez výjimky předvedli, jak se sportovně fandí. Téměř nepřetržitě se halou neslo aplaudování výkonům našemu nároďáku. Diváci si vysloveně užívali „mexické vlny“ a navíc byli schopni odměnit potleskem i povedené akce soupeře. Zápas si proto mohli užívat nejen diváci, ale i všichni hráči na ledě.

Když po prvním zápase, čistě pro radost, přidali hráči nájezdy a druhý den dokonce pětiminutové prodloužení při hře 3 na 3, diváci zůstávali na svých místech i po vyhlašování nejlepších hráčů, jako by se jim ani domů nechtělo. Inu, takový svátek není každý den.

Příbramané sami sobě darovali dva nádherné podvečery naplněné výbornou náladou a ukázkovým sportovním chováním.

Příbramané, můžete na sebe být pyšní! Váš přístup berou všichni organizátoři této skvělé akce jako velké poděkování za všechnu tu mnohaměsíční dřinu, která tomu všemu předcházela.

Hoši... děkujem...


Ing. Jindřich Vařeka ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka