www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jak to vypadalo o víkendu na příbramských silnicích?

2019-01-28 10:44:39 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Během víkendu řešili policisté pět dopravní nehod, ke kterým došlo kvůli zasněženým a namrzlým vozovkám. Celkem osm lidí utrpělo lehká zranění, škoda při nehodách způsobená přesáhla 400 tisíc korun.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Dále příslušníci policie zjistili při silničních kontrolách u čtyř řidičů, že usedli za volant přes zákaz řízení, jeden z nich navíc odmítl vyšetření na zjištění přítomnosti návykových látek v těle, jeden byl pod vlivem pervitinu a jeden opilý. U dalších tří motoristů se při dechové zkoušce ukázalo, že řídili pod vlivem alkoholu. Nejvíce opilá byla 49letá žena, kterou hlídka zastavila dne 27. ledna v pravé poledne v Milíně, na displeji přístroje se objevila hodnota 2,52 promile alkoholu.

Největší škoda vznikla při nedělní dopravní nehodě, kdy 40letá žena zřejmě za jízdy usnula, poté přejela vlevo mimo komunikaci, kde narazila do vzrostlého stromu. Řidička a její dvě děti utrpěly poranění lehčího charakteru. Škoda byla vyčíslena na 105 tisíc korun. Událost se stala v odpoledních hodinách nedaleko Pičína.

Dopoledne skončilo vozidlo po nehodě na střeše, a to v katastru obce Tochovice. V klesání na rozbředlé vrstvě sněhu a po průjezdu zatáčkou dostal 66letý šofér smyk, následně přejel do protisměru, pokračoval do lesního porostu, kde spodní částí auta zachytil o pařez. Vůz byl pak odražen o několik metrů vpřed a přetočil se proti původnímu směru jízdy na střechu. Motoristu a jeho spolujezdkyni převezla sanitka do nemocnice k ošetření, malé dítě vyvázlo bez zranění. Hmotná škoda činila 50 tisíc korun.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka