www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Integrovka v Písku pobrala tři ceny

2018-06-12 08:47:29 | Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram, Sandra Pleierová ©

Dne 7. 6. 2018 jsme se jako žáci a zároveň zástupci Integrované střední školy v Příbrami zúčastnili Píseckého veletrhu fiktivních firem.

Foto

Integrovka v Písku pobrala tři ceny.
(Foto Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram)

Konkurence firem na 24. ročníku veletrhu byla opravdu veliká. Slovem veliká myslíme 25 firem z různých koutů České republiky, které nám velice konkurovaly. Naše tři cestovní kanceláře: CK Flamingoo, CK Survivor a CK Curious, které založili žáci třídy CR3, přivezly domů celkem 3 diplomy v nejrůznějších kategoriích. 

CK Flamingoo uspěla v soutěži o nejlépe vytvořenou vizitku a stanula na postu nejvyšším – na 1. místě. Tato fiktivní „cestovka“ obsadila i v soutěži „o nejlepší reklamní spot“ 2. místo. V této kategorii se na 3. místě umístila i naše další fiktivní firma, a to CK Survivor.

Naše umístění jsou sice krásná, ale kritice od náročné poroty jsme se nevyhnuli. Do dalších veletrhů se budeme snažit odstranit nedostatky a naopak z nich uděláme naše přednosti, protože některá slova porotců byla spíše radami. 

Díky našim učitelkám, poradkyním a pomocnicím Ing. Václavě Klimešové a Ing. Veronice Kuglerové se někteří z nás stali nejen zaměstnanci, ale také řediteli. Zjistili jsme, že řídit takovou „cestovku“ není vůbec jednoduché, ale získali jsme mnoho cenných zkušeností, které rozhodně uplatníme i v budoucnosti. Nebyla to totiž jednorázová záležitost. Práci ve fiktivní firmě jsme se ve speciálních hodinách věnovali po celý školní rok 2017/2018. Především jsme se učili vytvářet propagační materiály a vše s nimi spojené: samotné zájezdy, slogany, loga, vizitky, letáky, účetní doklady atd.

Jsme rádi, že jsme do Písku jeli. Víme, že bez našich učitelek Ing. V. Klimešové a Ing. V. Kuglerové bychom takto úspěšní nebyli. Děkujeme a zároveň se těšíme na další veletrh.

Sandra Pleierová,
třída CR3


Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram, Sandra Pleierová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka