www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Hřiště Hlinovky zahajuje provoz a Minigolf se připravuje na kompletní přestavbu

2018-04-16 08:30:48 | SZM, Miroslava Poláková ©

Od pondělí 16. 4. bude uvedeno do  provozu víceúčelové hřiště Hlinovky. Minigolf zůstává prozatím zavřený. Otevře se až po přestavbě, která je nyní schválena a ještě před prázdninami bude dokončena.

Foto

Hřiště Hlinovky zahajuje provoz.
(Foto SZM)

Hřiště Hlinovky
Hned od prvního hezkého dne se na hřišti v Hlinovkách začalo připravovat vše na nadcházející sezónu. A že toho bylo opravdu hodně. Po zimě bylo zapotřebí z hřiště za pomoci traktůrku odstranit  veškeré nečistoty, listí a větve. Došlo také k posypu vznikajícího mechu na hrací ploše. Posyp zlikviduje mech stávající, a zároveň zabrání jeho znovu obnovení a šíření. Bylo zapotřebí přidělat sítě na branky a basketbalové koše, nutná byla i oprava oplocení a natažení bočních sítí kolem hřiště.

Vše je nyní připraveno a dolaďují se poslední detaily. Provoz hřiště tak bude zahájen v pondělí 16. 4. 2018.

Víceúčelové hřiště nabízí možnost hry nohejbalu, basketballu, házené, volejbalu nebo malé kopané. Hřiště je v provozu po telefonickém objednání na jednom z níže uvedených kontaktů, a to ve všední dny od 10:00 do 20:00 hodin a o víkendech od 8:00 do 20:00 hodin.

SPRÁVCE HŘIŠTĚ - p. Forhajas – 607 949 855
SPRÁVCE HŘIŠTĚ - p. Troler – 737 076 969

Cena za hodinu pronájmu činí 240 Kč.

Můžete se těšit na zbrusu nový minigolf!
V pondělí 9. 4. 2018 byl radou města Příbram schválen záměr kompletní přestavby Minigolfu v Areálu Nový rybník. „Nyní je realizace ve fázi plánování a na přelomu dubna a května by měly začít práce přímo na místě,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba a dodává, že z tohoto důvodu zůstává stávající minigolf veřejnosti uzavřen. Příbramáci si tak budou muset počkat a navštívit až minigolf zbrusu nový. Ten by měl být otevřen koncem června 2018 a určitě se je na co těšit.

„Minigolfové hřiště bylo vždy oblíbenou, hojně navštěvovanou turistickou atrakcí. Bohužel zub času zanechal na jeho drahách svou stopu. Původně jsme chtěli hřiště pouze rekonstruovat, nakonec postavíme úplně nové,“ uvedla v této věci místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková s tím, že herní prvky budou korespondovat s hornickou minulostí Příbrami.


SZM, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka