www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Hokejové reprezentace čtyř zemí otestují nové šatny na zimáku

2017-11-27 08:16:59 | Miroslava Poláková ©

Před týdnem byly dokončeny stavební práce v šatnách velké haly zimního stadionu. Tu pravou zatěžkávací zkoušku zažijí od 14. do 16. prosince, kdy Zimní stadion v Příbrami poctí svou návštěvou týmy ženských hokejových reprezentací z Česka, Francie, Norska a Švýcarska v rámci Turnaje 4 zemí.

Foto

Hokejové reprezentace čtyř zemí otestují nové šatny na zimáku.
(Z upoutávky)

Češky přijedou už v pondělí
Od pondělí budou postupně najíždět reprezentační týmy žen. Turnaj 4 Nation’s Senior Tournament začíná ve čtvrtek zápasem Švýcarska s Norskem od 14:00 hodin. Naše holky budou hrát ten samý den od 18:00 hodin s Francií. Další zápasy se budou hrát následovně:
Pátek 15. 12.: od 14:00 hodin – Švýcarsko - Francie, od 18:00 hodin – Česko - Norsko
Sobota 16. 12.: od 12:00 hodin – Norsko - Francie, od 16:00 hodin – Česko - Švýcarsko

Celý turnaj bude zajímavou podívanou pro diváky vzhledem k faktu, že všechny 4 týmy hrají hokej na velmi vysoké úrovni. Žádný fanoušek by si tak neměl nechat tuto událost ujít. Vstupné na zápasy je zdarma.

Proběhne další seminář trenérů
Zasedací místnost na Zimním stadionu opět poslouží pro vzdělávací účely hokejovým trenérům. Poprvé to bylo v rámci trenérské školy licence A, nyní se budou školit trenéři ligy žen. Spojení přednášky s názornou ukázkou v praxi a následné rozebrání zápasu přímo v místě konání semináře je velmi efektivní forma výuky. Trenéři se mohou mimo jiné také těšit na přednášku komentátora stanice ČT sport a bývalého hokejového hráče Milana Antoše.

Miroslava Poláková,
Sportovní zařízení města Příbram


Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka