www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Házel po policistech kameny

2017-06-28 09:28:07 | PČR ©

Až šestiletý pobyt za mřížemi hrozí 20letému mladíkovi, který v neděli 25. června napadl několik lidí, dokonce i policisty. Obviněn byl z trestného činu násilí proti úřední osobě, porušování domovní svobody a poškození cizí věci.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Projíždějící policejní hlídka si povšimla v nočních hodinách v jedné obci nedaleko Příbrami, že tři osoby přelézají plot z pozemku rodinného domu. Příslušníci policie se rozhodli, že je zkontrolují. Mezitím vyšel z daného obydlí mladík, který začal policistům vulgárně nadávat, poté kopat do dveří služebního automobilu a nakonec házet kameny. Přitom zasáhl jednoho z policistů a zlomil mu nos, dále poničil na několika místech vozidlo a způsobil na něm škodu ve výši 20 tisíc korun. Následně se ještě vybil na dopravní značce, do které boxoval, a potom z místa utekl. Hlídka ho zadržela asi 300 metrů od události v korytě potoka. Muž byl neustále agresivní, a proto musel být spoután.

Jak se při šetření ukázalo, dotyčný přišel k domu, ve kterém se nacházelo několik mladých lidí, a dožadoval se vstupu. Uživatel obydlí ho však kvůli jeho značné opilosti odmítl pustit dovnitř. Mladík na to reagoval rozbitím vstupních dveří a poté začal ve vnitřních prostorách fyzicky napadat přítomné. Ti před ním raději utekli, a protože byla zamčená branka na pozemek, přelézali plot. U zadrženého byla následně při lékařském vyšetření zjištěna přítomnost alkoholu v krvi, přes jedno promile, a také měl pozitivní test na marihuanu a amfetamin.


PČR ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka