Golfový turnaj OHK Příbram pošesté

2017-05-15 07:02:51 | Irena Karpíšková ředitelka OHK Příbram ©

Je to jako včera, kdy jsme uvažovali, vedle již tradičních zavedených tenisových a kuželkových turnajů, o pořádání golfového turnaje. Hned první ročník byl tak úspěšný, že jsme se rozhodli v této činnosti pokračovat.

Foto

(Foto OHK Příbram)

Dne 11. května 2017 se konal již šestý turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami a potěšila nás informace golfového klubu v Líšnici, že jsme jediným dlouhodobě žijícím turnajem v tomto klubu.

Na letošní turnaj se přihlásilo 30 golfistů a nikdo si nemohl přát lepší počasí, než jaké ten den bylo.

Nyní k výsledkům turnaje. V kategorii smíšená HCP 0-36 se na prvním místě umístil Josef Nosek, na druhém místě Aleš Vršecký a třetí místo si zasloužil Miloslav Císař.

V kategorii smíšená HCP 37-54 si na vítěznou příčku sáhl Ing. Petr Kotlovský, na druhém místě skončil Ing. Oliver Mokriš a na třetím místě Ing. Martin Riger.

Nejlepším hráčem turnaje 2017 se stal vítěz kategorie HCP 0-36 pan Josef Nosek.

Poděkování patří samozřejmě všem našim partnerům, kteří se podíleli na turnaji buď finančně nebo věcnými dary pro vítěze. Jmenovitě děkuji zástupcům firem Vodovody a kanalizace Beroun a.s., ČSOB, a.s., Energon Dobříš s.r.o, PBtisk a.s. a Koruna Ilona Podzimková.

Věřím, že golfisté se mohou těšit na příští turnaj opět v polovině května roku 2018.