www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Farmářské trhy letos zahájí patrně 17. března

2018-02-07 09:42:27 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Pokud to klimatické podmínky dovolí, letošní sezónu farmářských trhů zahájíme 17. března od 8 do 13 hodin na Hořejší Oboře. Jelikož nezahálíme a pilně komunikujeme s prodejci, kteří se budou na letošních farmářích podílet, budeme vás do března informovat hlavně o nich.

Foto

Farmářské trhy letos zahájí patrně 17. března.
(Foto Město Příbram, Pavlína Svobodová ©)

Dnes vám představíme úplného nováčka našich trhů. Bude jím Pavel Brenner, příbramský rodák žijící ve Všeradicích. Založil firmu Dobroshop, která vyrábí a prodává sladkosti bez cukru – slazené ječmenným sladem nebo bezlepkovým pšeničným sirupem.

Další přidanou hodnotou jeho výrobků je absence živočišných surovin, chemických dochucovadel a konzervantů. Rádi u pana Pavla nakupují vegani a makrobiotici. Ječmenný slad – Dobroslad nebo pšeničné sirupy s bylinnými příchutěmi - jsou součástí nabídky, kterou navíc doplňuje Café de Honduras. Tato 100% arabica je pěstována ve stínu ve vysokých nadmořských výškách, kde mají zrna dostatek času dozrát do plné a lahodné chuti.

V letních měsících pro vás připraví z bylinkových pšeničných sirupů limonády. Více informací o tomto prodejci najdete na adrese: www.dobroshop.cz.

Už teď se na setkání s Vámi těší realizační tým Obecního živnostenského úřadu.


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka