www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dnes proběhne jednání příbramského zastupitelstva - přenos ON-LINE

2018-02-19 10:48:32 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

V pondělí 19. února 2018 od 16 hodin na obvyklém místě zasedne příbramské zastupitelstvo. Na programu je 24 bodů. Jedním důležitých bodů zajisté bude návrh na podání výpovědi z nájmu společnosti BEKR nábytek, a to z prostor příbramského zimního stadionu.

Foto

Dnes proběhne jednání příbramského zastupitelstva.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Záměrem vedení města je rozsáhlé prostory, užívané v současné době společností BEKR jako prodejna nábytku, v budoucnu využít pro takové sportovní aktivity, které by souvisely s provozem zimního stadionu, např. pro tréninkové centrum. Dalším důležitým aspektem pro posouzení této výpovědi je zajištění bezproblémové možnosti únikových cest, např. v případě požáru a podobně, jak je požadováno příslušnými právními předpisy.

Podle posledních informací však Rada města není zcela jednotná v názoru, zda a jakým způsobem zmíněnou výpověď podat. Problém se tudíž bude podrobněji projednávat na zasedání zastupitelstva. Společnost BEKR s touto výpovědí podle našich informací dosud nesouhlasila, městem vyjednané a nabízené náhradní prostory pro svůj obchod jako nevyhovující odmítala. Svůj názor na celou problematiku bude patrně moci veřejně přednést zastupitelům. Zastupitelstvo tedy bude hlasovat o schválení či neschválení návrhu na podání výpovědi, a to z prostor ochozu a z prostor skladu (bývalé boxerny).

Opět se bude také projednávat problematika chystané rekonstrukce Aquaparku Příbram. Na pořadu jednání je rovněž poskytování dotací, a to ve 12 oblastech (sbor dobrovolných hasičů, výchova a vzdělání, kulturní aktivity, údržba památek, sport, atd.)

Program

Podklady

Přenos ON-LINE


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


Tato diskuse již byla ukončena.
Autor:tonda Vloženo: 2018-02-24 20:59:48 IP: 176.98.110.***
dobrý večer to měl p. šedivý udělat už dááááááááááááááááááááááávno
Autor:Martina H. Vloženo: 2018-02-20 00:25:19 IP: 109.72.12.***
Pořád mě nepřestává udivovat ta jistota některých bývalých vrcholných představitelů našeho města Řiháka a Šedivého. Oni si snad myslí, že jejich spoluobčané docela ztratili paměť. Nejvíce ale mně dostala slova exstarosty Řiháka, že by mělo město prodejně nábytku na zimním stadionu dát roční výpověď, aby měla dost času na vystěhování. Proč pan exstarosta neměl takovou péči i v případě výpovědí prodejnám na Náměstí 17. listopadu? Tehdejší nájemci vyfasovali tříměsíční výpovědi a bylo hotovo. Také hodně odpudivá byla chvála bývalého starosty Fuksy od zastupitele Kareše.
Autor:Ladislav Vloženo: 2018-02-19 21:46:27 IP: 176.98.110.***
amutné je hlavně to, že zastupitelé mají jednání 1x za měsíc a podívejte se, kolik jich je přítomno.
Autor:J. Adámek Vloženo: 2018-02-19 20:30:28 IP: 95.105.59.***
Pan doktor Šedivý si dokonce postěžoval na "mediální masáž", kterou musel snášet při prodeji 1. polikliniky! Chudák, člověk by ho málem politoval. Pro politiky typu Šedivého platí, že jsou takřka dokonale splachovací. Bez kontinuity, bez návaznosti na své minulé činy. Z jednoho hlavních aktérů prodeje 1. polikliniky je teď poctivý a ublížený človíček. Ale ta agresivita, vždy a všude. Tu tenhle mistr světa a střed zeměkoule stále nezvládá ani zvládat nehodlá!
Autor:Světoběžník Vloženo: 2018-02-19 20:21:02 IP: 105.80.120.***
Již dlouho sleduji příbramskou politiku. A za celou tu dobu jsem rozhodně neslyšel optimističtější zprávu, než dnes na jednání zastupitelstva. Náš bývalý ódeesák dr. Ivan Šedivý prohlásil, že již v příštím volebním období nebude kandidovat!!! Co k tomu dodat? Pro Příbramáky - ta největší úleva, jaká je v příbramské politice vůbec možná...

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka