www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Děti se seznamovaly s prací policistů, strážníků, vojáků a hasičů

2017-03-09 07:55:45 | Eva Šilhanová ©

Včera proběhlo v rámci vzdělávacího programu Městské policie Příbram, Armády ČR, Policie ČR a Hasičského záchranného sboru Příbram (HZS) setkání na IV. ZŠ v Jiráskových sadech. Zúčastnili se ho žáci z prvních a druhých tříd této školy. Dětem bylo představeno následující...

Foto

(Zdroj foto: Město Příbram)

Městská policie Příbram
– seznámení s náplní práce strážníka, strážníka, okrskáře, asistenta prevence kriminality, s používanou technikou a další výstrojí jako jsou například pouta, obušek atd., či seznámení se zážitky z pracovní činnosti.

Policie ČR
– seznámení s náplní práce policisty, představení konkrétních útvarů policie, a jejich používané techniky (např. služební vozidlo, vybavení, výstroj apod.).

Armáda ČR
– seznámení se základními informacemi o náplni práce v Armády ČR, bezpečnostním prostředí, řešení krizových situací vojenského i nevojenského charakteru, povinnostech občanů ČR.

HZS
– výstroj a výzbroj hasičů, používání linky tísňového volání, jak správně nahlásit požár na tísňová čísla 150 a 112 a co dělat, když na kamarádovi hoří oblečení, jaké jsou základní zásady první pomoci.

Eva Šilhanová, Městská policie PříbramEva Šilhanová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka