Dobré dopoledne, je pondělí 18.6.2018, 9:25. Dnes má svátek Milan, zítra Leoš.

Video PRIBRAMSKO.eu

Youtube
Kontakty

* Redakce: pribramsko.eu, Příbramsko Plus
redakce@pribramsko.eu

* Zpravodajství, reportáže, videa Pavlína Svobodová:
+420 608 476 746
svobodova@pribramsko.eu

* Inzerce, reklama
+420 608 476 746
Žádosti o inzerci můžete zasílat na adresu:
obchod@pribramsko.eu

* Server www.dobrissko.eu
Antonín Janča:
janca@pribramsko.eu

* Server www.rozmitalsko.eu
Miroslav Pavlík:
dragon.falco@gmail.com
+420 723 521 333

Validita našeho kódu

Je náš zdrojový kód validní? Kliknutím na ikony validátorů můžete zjistit aktuální stav validity našeho kódu!

Seo servis
Valid HTML!

Znáte svoji IP adresu?

IP adresa Vašeho počítače je: 54.81.197.24

Předáním příbramských Oskarů a Cizincem vyvrcholila letošní divadelní sezona, FOTOGALERIE

2012-06-25 05:45:00 | Pavlína Svobodová a redakce ©

Minulý týden ve čtvrtek vyhlásilo příbramské divadlo Antonína Dvořáka výsledky divácké Ankety za rok 2012. Zároveň byla hrou Cizinec ukončena letošní divadelní sezona. Zajímá Vás, jak anketa dopadla?

Foto

Zleva: Petra Duspivová, Vojtěch Záveský a ředitel divadla Petr Bednář při vyhlašování Ankety 2011.
Foto: Divadlo Antonína Dvořáka ©

Ankety se mohl aktivně zúčastnit každý z návštěvníků divadla, který si zakoupil vstupenku na jakékoliv divadelní představení příbramského divadelního souboru. Spolu se vstupenkou dostal divák právě i anketní lístek, kde mohl hlasovat celkem ve třech kategoriích: Nejoblíbenější herečka, herec a představení. Krásné ceny - keramické kachle - vytvořila výtvarnice Kateřina Baranowská.

Nejvíce hlasů a tím tedy u diváků Nejoblíbenějším představením roku 2011 se stala hra Brouk v hlavě (cenu převzal režisér hry Milan Schejbal). Nejoblíbenějším hercem se stal Vojtěch Záveský (2. Zbigniew Kalina, 3. Lukáš Král). Vojtěch Záveský také dostal absolutně nejvíc hlasů. Titulem Nejoblíbenější herečka se může pyšnit Petra Duspivová (2. Helena Karochová, 3. Radka Filásková). Byla vyhlášena také Nejoblíbenější premiéra roku 2011 a tou se stala opět hra Brouk v hlavě. Režisér Milan Schejbal si tento úspěch vysvětluje tím, že divák kolem sebe vidí tolik starostí a trápení, že komedie jako je právě Brouk v hlavě mu na tyto starosti dává zapomenout.

Letošní ročník byl ozvláštněn i přítomností presidenta Herecké asociace - pana Jiřího Hromady. Ten přijel právě na vyhlášení herecké ankety, aby předal absolutnímu vítězi, resp. buď herečce nebo herci, který obdrží největší počet hlasů od diváků, tzv. Certifikát Herecké asociace. Tento certifikát je spojen i s menším finančním darem. Jak je již psáno výše, nejvíce hlasů dostal herec Vojtěch Záveský. Obdržel celkem 416 hlasů a není bez zajímavosti, že před kolegyní Petrou Duspivovou vyhrál o pouhé dva hlasy! Další zajímavostí je umístění Lukáše Krále na 3. místě oblíbenosti. Zdá se, že si tento mladý herec (čerstvý člen příbramského hereckého souboru - od roku 2011) i za tak krátkou dobu získal mnoho fanoušků.

Do losování tohoto, již pátého, ročníku ankety bylo zařazeno celkem 1246 anketních lístků. Stejně jako v minulých letech přišly hlasy i od diváků ze vzdálenějších míst naší republiky. Například se tam objevilo Nové Město nad Metují, Rychnov nad Kněžnou nebo Karlovy Vary. Ze všech platných anketních lístků byli před diváky v hledišti vylosováni tři výherci, z nichž dva získali vstupenky na hodnotná představení a jeden získal zájezd do Řecka.

Poté poděkoval ředitel divadla Petr Bednář divákům za jejich dosavadní přízeň, pozval je na sezonu další a pak již byla uvedena hra Cizinec. Výkony herců byly excelentní a odpovídal tomu i závěrečný standing ovation.

Zleva: Petra Duspivová, Vojtěch Záveský, Milan Schejbal.


Petra Duspivová s keramickou cenou od Kateřiny Baranowské. V pozadí ředitel divadla Petr Bednář.


Zleva: Milan Schejbal, Anna Čiperová (zástupkyně ředitele divadla), Petr Bednář (ředitel divadla).


Zleva: Vojtěch Záveský přebírá Certifikát Herecké asociace z rukou jejího ředitele Jiřího Hromady.


Divák z hlediště losuje jednoho z výherců.Foto: Divadlo Antonína Dvořáka ©
Autor: Pavlína Svobodová a redakce ©

Dobříšsko - nejnovější informace
Celý článek

Mezinárodní mistrovství ČR v biketrialu, POZVÁNKA

AMK Ouběnice BIKERS VILLAGE pořádá tuto sobotu Mezinárodní mistrovství ČR v biketrialu. V závodním areálu Na Kocábě bude soutěžit více než 80 jezdců.

Celý článek

Vítání jara na Studeném vrchu

Jaro se blíží a další návštěvní sezóna rozhledny na Studeném vrchu už pomalu ťuká na dveře. Přivítat jaro a propojit se mnoha dalšími lidmi prostřednictvím Keltského telegrafu můžete o prvním jarním víkendu na rozhledně.

Celý článek

Masopust v Dobříši, VIDEO A FOTOGALERIE

Tradiční masopustní průvod masek, ale také obecenstva předznamenává nejen v Dobříši příchod jara. Dobříšští Sokolové se již tradičně tímto průvodem loučí se zimním obdobím.

© Pavlína Svobodová 2008-2013
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka