www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Čtyři nehody se zraněním

2017-12-19 08:47:32 | PČR ©

Během tří dnů se staly na Příbramsku dvě nehody s těžkým zraněním a dvě s poraněním lehčího charakteru. Škoda při nich vzniklá činila 270 tisíc korun. Dne 14. prosince ráno havarovala mezi obcemi Bohostice a Solenice 31letá řidička. Při průjezdu zatáčky dostala na namrzlé vozovce smyk a následně narazila bokem vozu do stromu.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Z auta ji museli vyprostit hasiči a následoval letecký transport do pražské nemocnice.

Následující den došlo k vážné nehodě na silnici I/18 v katastru obce Příbram. Čtyřiašedesátiletý motorista zřejmě vlivem mikrospánku sjel mimo komunikaci do silničního příkopu, kde narazil do betonové zdi můstku. Muž a jeho dvě spolujedoucí utrpěli těžká poranění.

Dne 16. prosince boural ve večerních hodinách v Příbrami 18letý šofér. Při jízdě nedodržel bezpečnostní vzdálenost a narazil do automobilu před sebou. Toto vozidlo bylo poté odraženo na zadní část autobusu, jeho řidička skončila s lehkým zraněním v nemocnici.

Ve večerních hodinách se odehrála nehoda také v Dobříši. Šestadvacetiletá řidička se zde střetla s 67letou chodkyní. Sanitka ženu převezla k ošetření.


PČR ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka