www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

16. podnikatelský ples byl zároveň oslavou 25. výročí OHK v Příbrami

2018-02-23 09:48:03 | OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©

Přesně na den, 17. února 2018, je tomu 25 let od ustavujícího shromáždění Okresní hospodářské komory v Příbrami. Právě na tento den se podařilo zajistit termín tradičního podnikatelského plesu a uspořádat důstojnou oslavu tohoto významného výročí.

Foto

16. podnikatelský ples byl zároveň oslavou 25. výročí OHK v Příbrami.
(Foto OHK Příbram)

Příchod hostů začíná vždy v 19,00 hodin a je provázen uvítacím přípitkem s příjemnými hosteskami za doprovodu jazzové a swingové kapely Sunday Afternoons Jazzmann, která navodí skvělou atmosféru.

Ve 20,00 hodin jsou už prostory zaplněny do posledního místečka a taneční mistr Jiří Dohnal v roli moderátora vyzve ředitelku OHK Příbram Irenu Karpíškovou, aby přivítala hosty, poděkovala partnerům a pozvala na slavnostní přípitek předsedu představenstva Ing. Leopolda Rouleho ke společnému zahájení plesu. Tentokrát bylo zahájení netradiční a na každém stole byl připraven sekt k slavnostnímu přípitku. Předseda komory vyzval členy představenstva i další členy komory, aby přišli před pódium a společně si připili na budoucnost příbramské hospodářské komory.

Při prvních tónech hudební skupiny Melody Mix pod vedením Milana Vitiše se ve vteřině zaplnil taneční parket příjemně naladěnými tanečními páry.

Ples má své tradice, ale každým rokem chceme zařadit do programu něco nového. Kromě dvou vstupů latinskoamerických tanců v podání Aleny Roušarové a Jana Jakuba Kučery z Academia Latina Příbram byla zlatým hřebem předpůlnoční show krále popu Michaela Jacksona v podání imitátora Pavla Janáka, který během vystoupení předvedl i několik tradičních kostýmů Michaela Jaksona a hlavně předvedl typický tanec moonwalk. Po vystoupení se zájemci s Michaelem mohli vyfotografovat a mohu říci, že to byl skvělý zážitek.

Po loňském úspěchu Selfiematu jsme i letos umožnili hostům odnést si na památku krásné fotografie z letošního plesu.

Vstupenky byly jako každým rokem slosovatelné a i letos se nám podařilo dát dohromady výhru na každou vstupenku. O půlnoci se losovalo o 28 hlavních cen, kde nechyběl sprchový kout, nádherný koš s vínem, kávovar, zajímavé víkendové pobyty v krásných koutech naší vlasti a příjemné poukázky do restaurací, na masáže, kosmetiku a další zajímavé ceny.

Máme za sebou další příjemný a pohodový večer a my organizátoři máme krásný pocit z kladných ohlasů našich hostů. A za to ta spousta starostí stojí.

Předběžný termín 17. podnikatelského plesu máme rezervován na 16. února 2019.

Irena Karpíšková,
ředitelka OHK Příbram

Foto z 16. podnikatelského plesu

Předseda představenstva OHK Ing. Leopold Roule a ředitelka OHK Ing. Irena Karpíšková.
(Foto OHK Příbram)


OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka