www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Osmý podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu

2019-07-15 08:08:56 | Daniel Kříž ©

Sedlčanská kotlina přivítá o víkendu 20. – 21.7.2019 osmý podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V tomto seriálu v letošní sezóně boduje přes 120 jezdců a i v Sedlčanech lze očekávat nabitou startovní listinu v divizích SuperCars, Super 1600 a Super Touring Cars.

Foto

(Zdroj foto Daniel Kříž)

Zónové divize doplní národní třída N1600, kartcrossová divize Mascom Cup a Česká trofej historických automobilů. Každý, kdo dorazí do sedlčanské kotliny, si určitě přijde na své.

V nejsilnější divizi se představí rallycrossový nestor Alois Höller a český matador Luboš Čížek. České barvy budou v divizi Super 1600 hájit David Mach a nová tvář rallycrossu Dan Skočdopole. Divize Super Touring Cars se stávají u českých jezdců čím dál oblíbenější a v Sedlčanech se v nich již tradičně představí Roman Častoral, Karel Václavík a rallycrossový a autocrossový obojživelník Jan Ratajský. Velikým překvapením je návrat na závodní tratě rakouského pilota Petera Ramlera, který v Sedlčanech okusí divizi Kartcross.

V České trofeji historických automobilů budou moci diváci fandit i zástupkyním něžného pohlaví. Valentina Koutná, Tereza Dvořáková a sedlčanská jezdkyně Lucie Pěkná. To jsou jména nejrychlejších závodnic na šotolinovo-asfaltovém povrchu.

Víkend plný dramatických soubojů, vůně spáleného benzínu a nádherných vozidel. To by si žádný automobilový nadšenec neměl nechat ujít. Sobotní program začíná ve 12:45 tréninky, první série rozjížděk je plánovaná na 15:45. Nedělní program pak v 8:00.

Těšíme se na Vás na sedlčanské kotlině.


Daniel Kříž ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka